Labas rytas, Lietuva I d. Šeimos gydytojas: be COVID-19, kasdien susiduriame ir su gripu, ir su kitomis infekcijomis

Spaudos apžvalga.

Koks šventinis stalas be unikaliųjų kūčiukų – jie kepami tik Lietuvoje. Nors dabar parduotvių lentynose galime išvysti daugybę jų rūšių, kas paneigs, kad patys skaniausi savo rankomis užminkyti ir iškepti kūčiukai. Kaip teisingai juos kepti, patarimais dalijasi seniausio veikiančio Lietuvoje Šlyninkos malūno šeimininkė.

Pasižvalgykime po pasaulį – Kinijoje restoranas įrengtas dušo tematika.

Galbūt per karantiną atsirado daugiau laiko ne tik leisti namuose, bet ir rankdarbiams? Šiandien turime vieną pasiūlymą, kuris dar ir draugiškas gamtai – pasigaminti daugkartinę bičių vaško drobelę, naudojamą vietoj vienkartinių dalykų maistui saugoti.

Nepamirškime sveikatos temos: šį rytą kalbamės apie gripą ir skiepų nuo šios ligos veiksmingumą. Apie tai kalbamės su šeimos gydytoju Valerijumi Morozovu.

Prieš žiemos šventes tiek mūsų šalyje, tiek visame pasaulyje daugėja skrydžių: kokia situacija su kelionėmis yra šiandien? Apie tai kalbamės su Lietuvos oro uostų atstovu Aurimu Stikliūnu ir aviacijos ekspertu Simonu Bartkumi.

Šiandien prasideda serialas „Kalėdos karantine“ – jį stebėti bus galima LRT mediatekoje. Apie tai, kaip Kalėdų senelis pasitinka šventinį laikotarpį kalbamės su režisieriumi Mykolu Vildžiūnu.

Socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau