Žinios. Lietuvoje koronaviruso atvejai išlieka dideli, dar 13 žmonių mirė

Prezidentas tęsia susitikimus su kandidatais į ministrus. Pirmadienį Gitano Nausėdos darbotvarkėje – trys kandidatai. Jau baigėsi susitikimas su kandidate į švietimo, mokslo ir sporto ministres Jurgita Šiugždiniene.

Prezidentas inicijuoja ekspertų darbo grupę, kuri po pusmečio pasakytų, kaip reformuoti šalies mokesčių sistemą. Naujoji valdžia pasilieka galimybę, kad kartu su biudžetu ir toliau būtų teikiami mokesčių pakeitimai, bet žada, kad įsigaliotų jie ne anksčiau kaip po pusmečio.

Lietuvoje naujų koronaviruso atvejų skaičiai išlieka dideli. Per vakar patvirtinti 1136 nauji susirgimai, dar 13 žmonių mirė.

Koronavirusas patvirtintas dar vienam parlamentarui – Darbo partijos frakcijos nariui Viktorui Fiodorovui. Parlamente daugėjant koronaviruso atvejų, Seimo pirmininkė teigia, kad artimiausiu metu bus registruotos naujos nuotolinį posėdžiavimą įteisinančios pataisos.

Kelios Europos šalys ima švelninti ribojimus dėl koronaviruso, bet Jungtinių Valstijų pareigūnai perspėja apie gresiantį smarkų pablogėjimą ir naujus ribojimus per Kalėdas.

Išrinktasis Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas susižeidė koją ir tikriausiai turės kelias savaites nešioti ortopedinį įtvarą.

Šiemet pirmą kartą išmokėti atlygiai pranešėjams. Vienas siekė 15 tūkst. eurų. Daugėja ir gaunančių pranešėjo statusą, dvigubai daugiau pradedama tyrimų.

Nuo sausio brangs dujos mažiausiai jų suvartojantiems gyventojams, vidutiniškai beveik 6,5 procento.

Kinologai Čekijoje dresuoja šunis, kad šie aptiktų koronavirusu užsikrėtusius žmones.

Dramblio perkėlimo operacija, sulaukusi pasaulio garsenybių dėmesio. Atlikėja Cher Kambodžoje pasitiko vienišiausiu pasaulio drambliu vadinamą Kavaną.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė