Labas rytas, Lietuva II d. Kaip labdaros organizacijos tvarkosi su finansais?

Artėjant Kalėdoms vis garsiau ir dažniau kalba labdaros organizijos, renkančios paramą su sunkumais susiiduriantiems žmonėms. Pasak nevyriausybinių organizacijų, šie metai buvo geri norintiems pasididinti valstybės skiriamų pinigų dalį savo organizacijų biudžete, nes tokios lėšos paprastai suprantamos kaip stabilesnės. Tai, pasak nevyriausybininkų, leidžia geriau planuoti veiklą. Vis dėlto didžioji dalis nevyriausybinių organizacijų savo finansinius srautus prižiūri menkai ir stokoja specialistų bei naudingų žinių, kaip pritraukti daugiau paramos.

Koks gi gimtadienis be muzikos! LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ kolektyvą su gimimo diena sveikina atlikėja Paula.

Sveikinimus LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ siunčia lietuviai iš viso pasaulio.

Esate pakviesti į virtualų karantininį gimtadienį ir kyla klausimas: kaip ir kada įteikti dovaną? LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su etiketo tinklaraštininke Indre Sapagovaite.

LRT TELEVIZIJOS laidai „Labas rytas, Lietuva“ sveikinimus ir linkėjimus siunčia ir ištikimi laidos žiūrovai.

Dar vienas pokalbis šventinėje „Labas rytas, Lietuva“ laidoje – apie kitokias dovanas su įstaigos „Elgesio sprendimai“ vadove Rita Karveliene.

Ved. Ugnė Siparė ir Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau