Pakeliui su klasika. Vyrenijus Andrijauskas: norėjau padėti žmonėms įgyti vidinės ramybės.

Pakeliui su klasika

2020.11.27 16:05

Pakeliui su klasika. Vyrenijus Andrijauskas: norėjau padėti žmonėms įgyti vidinės ramybės.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Gražiausios metų šventės – atsparios pandemijai, tikisi organizatoriai ir kviečia virtualiai stebėti Kalėdų eglučių įžiebimo ceremonijas. Vienaip ar kitaip intriga išlieka ta pati: kuris miestas ar miestelis nustebins mus savo Kalėdų eglute. Kokios žaliaskarės laukia Kaunas ir Širvintos?

Menininkė Aurelija Maknytė vos radusi laisvo laiko palieka Vilnių ir mėgaujasi ramybe bei gamta savo žemėje. Čia gimsta kūrybiniai sumanymai, čia gyvenimą tęsia ir jos paroda „Gamtos kabinetai“. Karantino laikotarpiu tai – geriausia vieta menininkei dirbti su studentais, kurti ir saugiausia vieta mūsų pokalbiui. Tad ir užsukome pas Aureliją Maknytę į jos „studiją“.

O rubrikoje „Be kaukių“ grosime gongu ir prakalbinsime juo grojantį gongų terapijos meistrą Vyrenijų Andrijauską, kuris regis atrado laimę, vadybininko profesiją iškeitęs į Jogos mokytojo amatą. „Tiesiog norėjau padėti žmonėms įgyti vidinės ramybės“ – yra sakęs meistras. Apie ramybę, gongus ir prasmingus pokyčius pokalbyje – Vyrenijus Andrijauskas.

Ved. Marius Eidukonis ir Gabija Narušytė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.