Lietuvos diena. Kaip savivaldybės prisideda prie klimato kaitos švelninimo?

Lietuvos diena

2020.11.27 13:05

Lietuvos diena. Kaip savivaldybės prisideda prie klimato kaitos švelninimo?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kiek dėmesio kovai su aplinkosauga ir klimato kaita skiria Lietuvos savivaldybės?

Baltarusiai imasi teisinių veiksmų prieš režimo kankinimus.Vilniuje pristatytas teisiniai veiksmai , siekiant patraukti atsakomybėn Aliaksandro Lukašenko režimo atstovus dėl kankinimų.

Europos sveikatos ir tvarios plėtros institutas informuoja, kad žymūs Europos politikai siūlo veiksmų planą, kaip įveikti pandemiją, sustiprinti sveikatos politiką ir siūlo įsteigti Europos sveikatos sąjungą. Kaip reikalingas manifestas „Už Europos sveikatos sąjungą“ , kurio autoriai žinomi Europos politikai, tarp kurių buvęs Europos Komisijos prezidentas Žanas Klodas Junkeris, Europos sveikatos ir tvarios plėtros instituto steigėjas Vytenis Povilas Andriukaitis, taip pat iškilūs ES sveikatos specialistai.

Vengrijos ir Lenkijos lyderiai dar kartą pasisakė prieš Europos Sąjungos siūlymus dėl Bendrijos daugiamečio biudžeto ir ekonomikos gaivinimo paketo, pareiškę, kad finansavimas turi būti atsietas nuo reikalavimų laikytis teisinės valstybės principų.

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro vadovo patarėjui Vidmantui Valiušaičiui suteiktas laisvės kovų dalyvio statusas. Jis skiriamas centro teikimu. Statusas Valiušaičiui skirtas po maždaug dviejų mėnesių darbo centre. Pats Valiušaitis sako, kad tai su jo darbu nesusiję, o dėl statuso kreipėsi, nes anksčiau patyrė represijų dėl antisovietinės veiklos. Ved. Madona Lučkaitė

logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.