10-12. Užkalnis: po pandemijos žmonės nebeskraidys taip pigiai, kaip iki šiol

10–12

2020.11.27 10:05

10-12. Užkalnis: po pandemijos žmonės nebeskraidys taip pigiai, kaip iki šiol

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Ši – juodžiausia savaitė Lietuvos aviacijos istorijoje“, – sako aviacijos ekspertai, komentuodami skrydžių skaičių Lietuvoje. Vilniaus oro uoste antradienį nusileido vos 4 lėktuvai, Kauno ir Palangos oro uostuose keli lėktuvai leidžiasi per visą savaitę. Ar apskritai aviacija sugebės atsigauti po pandemijos? Kokia ji bus? Pašnekovai – aviacijos ekspertas Simonas Bartkus ir apžvalgininkas Andrius Užkalnis.

Dalis žmonių galvoja, kad, pasiskiepijus nuo koronaviruso, pandemija dings, o gyvenimas grįš į savas vežes. Tačiau kiti mano, kad taip nebus. Gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo praėjusių metų pabaigoje, prieš pat pandemiją. Kaip su tuo susitaikyti ir kaip reikės gyventi toliau? Pokalbis su rašytoju, gamtininku Selemonu Paltanavičiumi ir LRT RADIJO klausytojais.

Jau beveik metus socialiniuose tinkluose veikia platforma „Konfliktai“ – tai suvaidintos situacijos, kurios pašiepia mūsų kasdienybę. Kodėl žmonės kuria tokius vaizdelius? Kaip jų kūrėjai iš tiesų mato Lietuvos visuomenę? Pašnekovas – aktorius, turinio kūrėjas, platformos „Konfliktai“ sumanytojas ir autorius Julius Paškevičius.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.