Laida rusų kalba. Prezidentas tęsia susitikimus su kandidatais būti ministrais Ingridos Šimonytės vadovaujamoje Vyriausybėje

Laida rusų kalba

2020.11.26 16:05

Laida rusų kalba. Prezidentas tęsia susitikimus su kandidatais būti ministrais Ingridos Šimonytės vadovaujamoje Vyriausybėje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prezidentas tęsia susitikimus su kandidatais būti ministrais Ingridos Šimonytės vadovaujamoje Vyriausybėje. Šiandien su juo susitiko kandidatė į teisingumo ministrus Evelina Dobrovolska.

Laikinasis sveikatos ministras sako, kad kitą savaitę planuojama Lietuvoje įteisinti greitųjų antigenų testų naudojimą, tačiau jų įsigijimas didesniu mastu užtruks.

Trečiadienį miręs vienas geriausių visų laikų futbolininkų Diego Maradona sirgalius paliko su ryškiomis istorijomis apie jo asmenybę bei iš atminties neišdildomais žaidimo epizodais. Pokalbis su futbolistu, treneriu Valdu Ivanausku.

Lietuvių kalbos institutas surengė diskusiją „Kaip Lietuvos tautinės mažumos suvokia lietuvišką identitetą?“. Pokalbis su diskusijos dalyviu, žurnalistu Olegu Jerofejevu apie tautinę savivoką, multikultūriškumo sampratą, lietuviško identiteto supratimą ir kultūrų bei kalbų ryšį.

Ved. Aleksandr Dvojeglazov.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausių dienos įvykių apžvalga, pokalbiai, komentarai.

Kiti laidos epizodai

Laida rusų kalba

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.