LRT Aktualijų studija. Ar egzistuoja vieningas gero ministro standartas?

LRT aktualijų studija

2020.11.26 09:05

LRT Aktualijų studija. Ar egzistuoja vieningas gero ministro standartas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dabar jau paskirtajai premjerei Ingridai Šimonytei prieš savaitę paskelbus pavardes žmonių, kuriuos ji norėtų matyti savo kabineto ministrais, viešoji erdvė nenustoja dūgzti. Aiškiai išsiskyrusios dvi stovyklos kategoriškos: viena kandidatus nori matyti diplomuotus, patyrusius ir krištolinio tyrumo reputacijos. Kita pusė sako, kad ne diplomas parodo tikruosius žmogaus gebėjimus, o už nusižengimus negalima bausti iki gyvenimo pabaigos.

Kokie reikalavimai buvo keliami tarpukario Lietuvos politikams? Ar egzistuoja vieningas gero ministro standartas? O ar tokį žmogų samdytų verslas? Laidoje dalyvauja apžvalgininkas, filosofas Paulius Gritėnas, didžiausios personalo atrankos kompanijos Lietuvoje pagal įdarbintų kandidatų skaičių „Alliance for Recruitement“ partneris Andrius Francas, istorikas Artūras Svarauskas, Pilietinės visuomenės instituto vadovė ir VU TSPMI dėstytoja Ieva Petronytė – Urbonavičienė.

Ved. Rasa Tapinienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.