Labas rytas, Lietuva I d. Ekspertė ragina nepasiduoti išpardavimų karštinei: esame labiau pažeidžiami

Panevėžio rajono ūkininkas Rimantas Januškevičius, kaip ir dauguma tautiečių nepriklausomoje Lietuvoje, atsiradus galimybei įsigyti vakarietišką transporto priemonę, pardavė savo tarybinius automobilius ir nusipirko europinius. Tačiau po kurio laiko vyrą pradėjo spausti savotiškas jaunystės technikos ilgesys. Ir jis nusprendė vėl juos pirkti bei kolekcionuoti.

Atlikėjos Beyonce suknelė iš Michelle Obamos gimtadienio, o gal agento 007 Džeimso Bondo atributai? Jeigu svajojate tokių daiktų įsigyti ar tiesiog norite paganyti akis – nepabėkite nuo televizoriaus ekranų. Viename Los Andželo aukcionų – per 500 pasaulinio garso aktorių, atlikėjų ir sportininkų daiktų, apie kuriuos plačiau papasakos kolegos.

Amerikiečių atlikėja Tina Turner gimė 1939-ųjų lapkričio 26-ąją Tenesyje. Dainininkės karjerą pradėjo 6-ajame dešimtmetyje kartu su tuomet dar būsimu sutuoktiniu Ike'u Turneriu. Duetas ypač išpopuliarėjo gyvais pasirodymais. Po kelių dešimtmečių atlikėjų keliams išsiskyrus, Tina Turner pradėjo solo karjerą.

Pasižvalgykime po pasaulį – Meksikoje menininkai dėkoja su COVID-19 kovojantiems medikams.

Ketvirtadienį LRT TELEVIZIJOS laidoje ‚Labas rytas, Lietuva“ – tradicinė orų prognozė su LHMT Prognozių ir perspėjimų skyriaus vedėja Vida Raliene. Kokių orų laukti ateinančią saivaitę?

Liko mėnuo iki Kalėdų, tad galbūt jau irgi galvojate apie puošmenas ir simboliką namuose. Jei norisi jų ir tausojančių gamtą, turime siūlymą – pasigaminti advento kalendorių iš jau nebenešiojamų džinsų.

Kaip visada, I dalies pabaigoje – socialinių tinklų naujienų apžvalga.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau