Pakeliui su klasika. Lietuvė laukinėje Kenijos gamtoje – Eglė Aukštakalnytė Hansen

Pakeliui su klasika

2020.11.25 16:05

Pakeliui su klasika. Lietuvė laukinėje Kenijos gamtoje – Eglė Aukštakalnytė Hansen

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pakeliui su klasika. Lietuvė laukinėje Kenijos gamtoje Eglė Aukštakalnytė Hansen

Kompozitorius ir atlikėjas Mantvydas Leonas Pranulis ruošia savo pirmos operos „S’anatomia“ pastatymą. Pokalbis su šio garsinio veiksmo autoriumi ir aktoriumi Povilu Jatkevičiumi.

Po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda – pokalbis su kandidatu į Kultūros ministrus Simonu Kairiu.

Vyriausybė patvirtino siūlymą nuo gruodžio 10 dienos leisti lankyti muziejus ir galerijas ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis. Komentuoja Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo skyriaus vedėja, vyriausioji epidemiologė Loreta Ašoklienė ir MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė.

Prasideda XIII „Rokiškio klasikinės muzikos festivalis“. Apie tai, kaip festivalis prisitaikė prie pandemijos iššūkių, ir apie skaičiaus 13 simboliškumą pasakoja festivalio organizatorė, pianistė Simona Zajančauskaitė.

Rubrikoje „Be kaukių“ – susitikimas su keliautoja, rašytoja ir buvusia aktore, šiuo metu Etiopijoje esančia Egle Aukštakalnyte Hansen. Susumavus jos kelionių kilometrus išeitų, kad ji jau trečią kartą keliauja į mėnulį, tačiau laukinė gamta ją traukia labiau nei kosmoso platybės. Apie laukinio gyvenimo privalumus „telekomunikacijų išderintam žmogui“ ir po susidūrimo su gamta kylančius hamletiškus klausimus – pokalbis su E. Aukštakalnyte Hansen.

Ved. Marius Eidukonis ir Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.