Labas rytas, Lietuva II d. Ekspertų įžvalgos ir pranešimai aktualiausiomis temomis – prasideda konferencija „Signals“

Įdomios diskusijos, ekspertų įžvalgos ir pranešimai aktualiausiomis temomis – visa tai laukia šiandien jau ketvirtą kartą vyksiančioje konferencijoje „Signals“. Apie renginį kalbamės su valstybės kontrolieriumi Mindaugu Macijausku ir Visuomenės gerovės audito departamento atstove Lina Balėnaite.

Savanorystė su pingvinais Australijoje, vėliau nardymais su rykliais Filipinuose skamba egzotiškai, tiesa? Prieš dvejus metus tai buvo dabar jau aplinkos mokslų studentės Rimantės Balsiūnaitės kasdienybė, tačiau mergina sako, kad yra ir kita pusė: pasaulio jūrose ir vandenynuose plečiasi negyvosios zonos. „Vandenyno problemos neateina iš vandenyno. Tam, kad jas išspręstume, reikia išlipti į krantą“, – įsitikinusi reportažo heroje.

Pandemija apribojo menininkų veiklą, tačiau internetas atveria ir naujas galimybes. Šiandien prasideda naujas LRT ir Nacionalinio dailės muziejaus organizuojamas projektas „30 kūrinių, 30 kūrėjų, 30 savaičių“. Apie projektą – pokalbis su Nacionalinio dailės muziejaus direktoriumi Arūnu Gelūnu.

Pirmame projekto pasakojime – režisieriaus Gedimino Šeduikio mintys apie Šarūno Saukos tapybą.

Paskelbus karantiną ir apsauginėms kaukėms tapus privalomomis ne tik uždarose, bet ir atvirose patalpose, vizažistės ramina. Apsaugiinė kaukė ir makiažas – suderinama. Kad veido oda išliktų sveika rekomenduojama rinktis lengvesnį makiažo pagrindą, labiau ryškinti akis. Yra gudrybių ir kaip naudoti lūpdažius, kaip ir kuo dažytis, kad spalva liktų ant lūpų, o ne ant kaukės medžiagos.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau