Žinios. VRK spręs, ar Ramūno Karbauskio mandatą pripažinti negaliojančiu

LRT TELEVIZIJA

2020.11.24 07:10

Šiandien numatytas pirmasis kitų metų valstybės biudžeto svarstymas Seime. Paprastai per pirmą svarstymą Seime pozicijas išsako frakcijų ir komitetų atstovai, atskiri parlamentarai, o Biudžeto ir finansų komiteto vadovas informuoja, kiek ir kam lėšų siūloma Vyriausybei rasti papildomai.

Praėjusią savaitę „valstiečių“ lyderiui Ramūnui Karbauskiui pranešus, kad jis atsisako Seimo nario mandato, šiandien Vyriausioji rinkimų komisija spręs, ar mandatą pripažinti negaliojančiu.

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas leido pradėti valdžios perdavimo procedūras, tačiau toliau ginčija rinkimų rezultatus ir žada tęsti teisinę kovą.

Akademijos bendruomenė Kauno rajone atidaro parduotuvę, kurioje prekiaus vietos gamintojų produkcija, o dalis pelno bus skiriama bendruomenės poreikiams. Bendruomenė nusprendė, kad trūkstant finansavimo, uždirbtas lėšas skirs kultūros renginiams.

Į Vašingtoną prieš Padėkos dieną atvyko du kalakutai. Tradiciškai, vienam jų Baltuosiuose rūmuose šiandien bus suteikta malonė.

Orai. Sportas.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau