Pakeliui su klasika. Daugiabriaunė kompozitoriaus, aranžuotojo, Kauno bigbendo vyr. dirigento, trombonininko Jievaro Jasinskio veikla

Pakeliui su klasika

2020.11.23 16:05

Pakeliui su klasika. Daugiabriaunė kompozitoriaus, aranžuotojo, Kauno bigbendo vyr. dirigento, trombonininko Jievaro Jasinskio veikla

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Taip jau sutapo, kad savaitgalį minėjome teatro režisieriaus Eimunto Nekrošiaus gimimo ir mirties datas – jas atskyrė vos viena diena. Nekrošiaus vardas gerai žinomas, gerbiamas ir itin vertinamas toli už Lietuvos ribų: ne tik Europoje, tačiau ir kituose kontinentuose. Kokia to priežastis? Ugnė Kačkauskaitė kalbino teatrologę Ramunę Marcinkevičiūtę ir teatro kritiką Valdą Vasiliauską.

Persiški kilimai nedulka, sendami brangsta, turi moralus ir gali prilygti patarlėms. Žiniomis apie persiškų kilimų raštus ir istorijas dalinasi Irano etnologė Ieva Koreivaitė.

Apie tai, kaip žiemos metu, kai namuose prasideda šildymo sezonas, reikėtų prižiūrėti turimus pianinus ar fortepijonus, pasakoja Lietuvos fortepijonų derintojų asociacijos prezidentas, instrumentų meistras Audrius Blažiūnas.

Kaip suderinti daug veiklų? Kodėl muzika yra begalinė ir tokia traukianti? Apie tai rubrikoje „Be kaukių“ atvirauja trombonininkas, kompozitorius, aranžuotojas, Kauno bigbendo vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis.

Ved. Ugnė Kačkauskaitė ir Gerūta Griniūtė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.