Žinios. Lietuvoje – vėl didžiausias per parą fiksuotas koronaviruso skaičius, mirė dar 12 žmonių

Per praėjusią parą Lietuvojė nustatyta 2307 nauji užsikrėtusieji koronavirusu, daugiausia Vilniaus ir Kauno apskrityse. Nuo COVID-19 mirė dar 12 žmonių, visi buvo vyresni nei 60 metų ir turėjo gretutinių susirgimų.

Jungtinių Valstijų vaistų ir maisto kontrolės tarnyba patvirtino bendrovės „Regeneron“ antikūnų vaistą, kuriuo gydytas ir prezidentas Donaldas Trumpas. Vaistas skiriamas COVID-19 pacientams, kurių dar nereiikia gydyti ligoninėje, tačiau kyla didelė rizika.

Iš namų dirbantys darbuotojai pandemijai pasibaigus už galimybę naudotis šia privilegija turėtų mokėti daugiau mokesčių, siūlo Vokietijos banko „Deutsche Bank“ ekonomistai.

Kad neprarastų nė kiek ES paramos, į du regionus – Vilniaus ir likusios Lietuvos – pasidalijusi Lietuva, anot ekspertų, dabar rizikuoja dar labiau.

Ketvirtą mėnesį Baltarusijos miestuose rengiami masiniai protestai prieš Aleksandro Lukašenkos režimą, suklastotus rinkimus. Kad sutrukdytų protestuotojams, valdžia nurodė Minsko centre uždaryti 10 metro stočių, pasirodė šarvuočiai, kita karinė technika, buvo užtvertos aikštės, ėmė strigti mobiliojo interneto ryšys.

UNESCO siūlo pasiųsti ekspertų misiją į Kalnų Karabachą, kad įvertintų kultūros paveldo būklę po Armėnijos ir Azerbaidžano susirėmimų.

Per praėjusią kadenciją politikai sulaukė daug internautų dėmesio – sukurta begalė karikatūrų ar memų. Dažniausiai vaizduotas sveikatos apsaugos ministras netgi turi išleistą savo karikatūrų knygą.