60 minučių. Kada koronavirusas Lietuvoje pasieks piką ir kada galime tikėtis pandemijos palengvėjimo?

60 minučių

2020.11.20 17:05

60 minučių. Kada koronavirusas Lietuvoje pasieks piką ir kada galime tikėtis pandemijos palengvėjimo?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ar koronavirusas pasiekė piką ?

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad Seimo valdyba spręs dėl greitesnio nuotolinio darbo įteisinimo, „valstiečius“ bandys įtikinti nestabdyti Seimo statuto pataisų.

Koronavirusu persirgę žmonės gali būti donorais ir paaukoti kraujo plazmos Santaros klinikų Kraujo centre, siekiant efektyviau gydyti šia infekcine liga sergančius žmonės.

Vaiko teisių specialistai pastebi, kad per pandemiją padaugėjo paliekamų kūdikių. Per paskutinį mėnesį gyvybės langeliuose buvo palikti keturi naujagimiai skirtinguose Lietuvos miestuose.

Kaip naujoji valdžia planuoja socialinę politiką, kas bus daroma su socialinėmis išmokomis, kaip bus mažinama socialinė atskirtis.

Koronavisusas pasaulyje: nuo COVID-19 mirė Serbijos religinis lyderis, Meksikoje fiksuojami dideli mirčių skaičiai, aiškėja, kad Australijoje karantinas paskelbtas dėl "melagingo" užsikrėtusio pranešimo Pasaulinis bitučių žemėlapis - siekiama jas apsaugoti nuo išnykimo.

Lietuvos miestai ruošiasi kalėdinėms šventėms ir puošia egles. Daug kur uždraudus Kalėdines muges ir planuojant nuotolinį įžiebimą, švenčių organizatoriai šiais metais žada daug staigmenų.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.