10–12. Nuotolinis mokymas: moksleivių ir mokytojų patirtys

10–12

2020.11.20 10:05

10–12. Nuotolinis mokymas: moksleivių ir mokytojų patirtys

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyresnių klasių moksleiviai jau kurį laiką mokosi nuotoliniu būdu. Kaip sekasi moksleiviams ir mokytojams? Pašnekovai – Mažeikių Gabijos gimnazijos 11 klasės moksleivė Emilija Bubliauskaitė, Elektrėnų Versmės gimnazijos abiturientas Donatas Bučelis, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Irena Juciuvienė bei Vilniaus Užupio gimnazijos, virtualios mokyklos DigiKlasė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Alius Avčininkas.

Kur ir kaip sveikiau vaikščioti? Mokslininkai sako, kad kuo daugiau laiko reikėtų leisti prie vandens. Komentuoja šiaurietiško ėjimo trenerė, mokyklos ir klubo „8 žingsniai“ įkūrėja Irena Gudiškienė.

Lietuviško baleto „Vaivos juosta“ premjera – virtualioje erdvėje. Tai pirmasis lietuviškas baletas, transliuojamas internetu. Jį pristato Baltijos baleto teatro įkūrėja ir režisierė Marija Simona Šimulynaitė.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.