Undinės ir drakonai. Sandra Bernotaitė: apie ritualinį leidimą rašyti

Undinės ir drakonai

2020.11.19 11:00

Undinės ir drakonai. Sandra Bernotaitė: apie ritualinį leidimą rašyti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ši „Undinių ir drakonų“ tinklalaidė skirta kūrybiniam rašymui ir jo subtilybėms. Todėl svečiuose – Sandra Bernotaitė, režisierė, kūrybinio rašymo mokytoja, „Laisvojo rašymo elementų“ ir kitų knygų autorė.

Tinklalaidėje kalbama, kiek kuriančiam žmogui svarbus talentas, valia ir kasdienis, rutininis darbas. Sandra pasakoja apie ritualinį leidimą leisti sau rašyti bei susitikti su savo vidine rašytoja.

Todėl priešingai visiems dramatiškiems įsitikinimams apie rašymo procesą, tinklalaidėje bus galima išgirsti apie rašymą iš labai ramios būsenos ir be kančios. Taip pat pasvarstyti, o kas nutiktų, jeigu rašytume kasdien po vieną valandą?

Kaip visada, laidos pabaigoje laukia patarimai įkvėpimui. O jeigu tiksliau – net dešimt rašymo „įsakymų“, kuriuos įvardina Sandra Bernotaitė.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.