Žinios. „Open House Worldwide“: pasaulis suvienijo jėgas ir pateikė vieną įspūdingą architektūros festivalį

Preliminariais Statistikos departamento duomenimis, per vakar Lietuvoje patvirtinti 2270 naujų užsikrėtimo COVID-19 atvejų, tai didžiausias skaičius nuo pandemijos pradžios Lietuvoje. Tikslesnę informaciją vėliau pateiks Sveikatos apsaugos ministerija.

Vyriausybė prognozuoja, kad šios savaitės pabaigoje dėl koronaviruso šalies ligoninėse bus gydoma apie 2 tūkst. pacientų. Daugiausia COVID-19 pacientų, apie 600, turėtų būti Klaipėdoje, apie pusė tūkstančio –Vilniuje.

LRT Tyrimų skyriaus duomenys rodo, kad Vyriausybės įpareigotas Statistikos departamentas įsigijo duomenų valdymo platformą iš užsienio bendrovės, kuri prieš tai paslaugą Vyriausybės kanceliarijai siūlė nemokamai. Tuo pat metu kanceliarijoje įdarbintas aukštas pareigas šioje bendrovėje ėjęs asmuo.

Europos Sąjungos lyderiai per vakar vykusią vaizdo konferenciją taip ir nepajudėjo iš aklavietės dėl Bendrijos biudžeto ir pagalbos ekonomikoms fondo. Sausį turėjęs įsigalioti biudžetas įstrigo, kai jį užblokavo Vengrija ir Lenkija.

Jungtinės Karalystės stiprina gynybą. Šalies ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pristatė didžiausią investiciją į šalies ginkluotąsias pajėgas nuo Šaltojo karo pabaigos.

46 miestai ir per 40 tūkst. lankytojų – tiek žmonių peržiūrėjo nuotolinį architektūros festivalį „Open house worldwide“. Karantino uždarytas pasaulis šiemet suvienijo architektūros pažinimo renginius ir pateikė vieną didelį festivalį.

Orai. Sportas.

Ved. Jovita Vitkauskė.