60 minučių. Kokia bus „valstiečių“ frakcija Seime be Ramūno Karbauskio?

60 minučių

2020.11.19 17:05

60 minučių. Kokia bus „valstiečių“ frakcija Seime be Ramūno Karbauskio?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kodėl valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis atsisako Seimo nario mandato?

Seime pristatydamas kandidatę į premjeres Ingridą Šimonytę prezidentas Gitanas Nausėda pabrėžė, kad pirmas ir neatidėliotinas naujos Vyriausybės uždavinys – koronaviruso suvaldymas.

Blogėjant epidemiologinei situacijai Seimas svarsto galimybę dirbti nuotoliniu būdu. Dabar Seimo statutas leidžia nuotoliniu būdu rengti tik komitetų, komisijų, Seimo valdybos posėdžius. Parengus Seimo statuto pataisą, po ekstremalios situacijos ar karantino paskelbimo Seimo pirmininko nurodymu būtų užtikrinta galimybė parlamentarams prisijungti prie Seimo posėdžio nuotoliniu būdu.

Ko švietimo sistema tikisi iš naujojo Švietimo, mokslo ir sporto ministro? Švietimo bendruomenių atstovai teigia pirmiausia iš naujojo ministro laukiantys konstruktyvaus dialogo, kuriame dalyvautų pedagogų, aukštojo mokslo, moksleivių tėvų atstovai.

Koronavirusu persirgę žmonės gali būti donorais ir paaukoti kraujo plazmos Santaros klinikų Kraujo centre, siekiant efektyviau gydyti šia infekcine liga sergančius žmonės.

Kokią Europos Vadovų Tarybos posėdžio darbotvarkėje užims Lenkijos ir Vengrijos siekis blokuoti ES biudžeto priėmimą?

Bažnyčiose pradėti pardavinėti kalėdaičiai. Žmonės suskubo juos pirkti, bijodami, kad dėl karantino bus uždarytos bažnyčios.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.