Lietuvos diena. Kokie didžiausi iššūkiai laukia Šimonytės?

Prezidentas Seimui pateiks Ingridos Šimonytės kandidatūrą į premjero pareigas.

Saviizoliacijoje esančių žmonių skaičius lietuvoje viršijo šimtą tūkstančių. Kasdien priverstų saviizoliuotis žmonių skaičius gerokai viršiją tūkstantį. Epidemiologai yra sakę, kad esama darbdavių, kurie savo darbuotojams nurodo nepranešti apie ligą, net jei ir jaučia simptomus.

Daugiau kaip pusę mirčių Lietuvoje lemia širdies ir kraujagyslių ligos. Širdžiai itin kenkia nutukimas, nejudrumas ir rūkymas.Šiandien, pažymint tarptautinę nerūkymo dieną, ne vienintelę tokią metuose, dar kartą pažvelkime į rūkalus ir rūkymą.

Virtualiame renginyje „ES be Jungtinės Karalystės. Kaip pasirengti 2021-iesiems?“, ekspertai aptaria Europos sąjungos ir Jungtinės Karalystės prekybinių santykių ateitį. Gruodžio paskutinę dieną baigsis britų išstojimo iš bendrijos sutartyje nustatytas pereinamasis laikotarpis.

„Swedbank“ duomenys rodo, kad per devynis šių metų mėnesius sukčiai iš gyventojų ir įmonių išviliojo per milijoną keturis šimtus tūkstančių eurų. Daugiausiai pinigų žmonės prarado susivilioję netikrais sukčių investavimo pasiūlymais, žadant labai greitą ir didelę grąžą. Banko saugumo ekspertų teigimu, sukčiai dažniau pasitelkia klaidinančias SMS žinutes ir naudoja romantinio sukčiavimo schemas.

Artėjant Kalėdoms, siuntų pervežimo tarnybų atstovai sako, kad siuntų sparčiai daugėja, todėl kai kurios įmonės pritrūksta vietos savo paštomatuose. Dauguma šių tarnybų sparčiai plečiančios siuntų terminalų skaičių, kai kurios neatmeta galimybės trumpinti atsiėmimo laiką.

Lietuvos diena. Ved. Madona Lučkaitė