10–12. Iš „Amerikos balso“ archyvų: kaip Valdas Adamkus dirbo aplinkosaugininku JAV

10–12

2020.11.19 10:05

10–12. Iš „Amerikos balso“ archyvų: kaip Valdas Adamkus dirbo aplinkosaugininku JAV

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šį mėnesį prezidentui Valdui Adamkui suėjo 94-eri. Kaune veikianti Prezidento vardo biblioteka-muziejus atidarė parodą apie Valdo Adamkaus darbą aplinkosaugos srityje ir kai leis sąlygos, kvies į ją lankytojus bei rengs edukacijas mokiniams. Interviu su Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus vadovu Arūnu Antanaičiu ir „Amerikos balso“ archyvinis įrašas iš 1973 m.: žurnalisto Romo Sakadolskio interviu su „aplinkos apsaugos specialistu, visuomenės veikėju Valdu Adamkumi apie aplinkosaugos problemas JAV ir Sovietų Sąjungoje”. Iliustracija – Antano Sutkaus fotografija.

Iš LRT radijo tinklalaidės „Amerika renkasi“: Lukas Kivita kalbina Saulių Anužį, buvusį Mičigano valstijos Respublikonų partijos pirmininką. Kaip jis vertina ginčus dėl prezidento rinkimų rezultato ir kaip keičiasi Respublikonai?

LRT FAKTAI. Sergamumas gripu šiais metais ir Lietuvoje, ir pasaulyje buvo mažesnis, nei įprastai. Tai paskatino ne vieną diskusiją – ar gripas išnyko? Yra kalbančių, kad jis nebuvo diagnozuotas arba netgi kad koronaviruso sukelta liga yra tas pats gripas, o sveikatos specialistai tiesiog klysta diagnozuodami ligą. Kaip vertinti situaciją, specialistų teiravosi LRT portalo žurnalistė Jurga Bakaitė.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.