Garso ekspedicija. Penki žvilgsniai į lietuvišką tapatybę „Trio Agora“ albume „Connecting Identities“

Garso ekspedicija

2020.11.19 10:05

Garso ekspedicija. Penki žvilgsniai į lietuvišką tapatybę „Trio Agora“ albume „Connecting Identities“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Penktojoje laidoje „Garso ekspedicija“ – pasakojimas apie naują „Trio Agora“ išleistą albumą „Connecting Identities“, kuriame – penki šiuolaikinės muzikos kūriniai, penki skirtingi žvilgsniai į lietuvišką tapatybę. Laidoje apie šviežią leidinį pasakoja „Trio Agora“ narys, pianistas Robertas Lozinskis, taip pat savo kūrinius pristato kompozitoriai Jonas Jurkūnas ir Mykolas Natalevičius.

Pasakojimą lydi albumo kūrinių – Joelio Hoffmano „Ei, jauga jauga“, Algirdo Klovos „Ferihymnia“, Jono Jurkūno „Audiodoodle#2“, Mykolo Natalevičiaus „Echoes of Silence“ ir Jutos Pranulytės „Lada“ – ištraukos.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.