Tarp utopijos ir distopijos laviruojant: apie festivalį „Versmė“ – su koordinatore, dramaturge ir režisiere

Pokalbiai per LRT OPUS

2020.11.18 17:00

Tarp utopijos ir distopijos laviruojant: apie festivalį „Versmė“ – su koordinatore, dramaturge ir režisiere

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ar jau turite planų šiam vakarui? Ne? Štai, pagunda. Tęsiasi jau daugiau nei dešimtmetį skaičiuojantis ir šiemet utopijos bei distopijos temas nagrinėjantis šiuolaikinės dramaturgijos festivalis „Versmė“, kurį rengia Lietuvos nacionalinis dramos teatras. Du skaitymai internetuose jau įvyko, trys dar laukia! Vienas jų, pjesės „Ar aš dabar gyvas“, aidės šįvakar 18.30 val. Nespėjusiems – paguoda: skaitymų įrašai laikinai nuguls tuose pačiuose internetuose.

O prieš tai – apšilimas. Į festivalį ir skirtingas pjeses laidoje „Be problemų“ žvelgiame iš skirtingų perspektyvų. Pirmiausia kalbamės su „Versmės“ koordinatore Rasa Kregždaite, tuomet – su viena iš festivalio kūrybinių dirbtuvių su poetu, dramaturgu, eseistu Sigitu Parulskiu laimėtoja, pjesės „Karalius Latras“ autore Goda Simonaityte, o galiausiai – teatro režisiere ir visų mūsų labai mylimo dueto „Kamanių šilelis“ nare Kamile Gudmonaite.

Ingos Juodytės nuotr.

Ved. Kristupas Naraškevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Pokalbiai per LRT OPUS“ – tai skirtingose LRT OPUS muzikinėse dienos laidose ir jų rubrikose skambantys pokalbiai su LRT OPUS svečiais, muzikos ir kitų kultūros sričių žmonėmis, apie jų projektus, kuriamą arba mėgstamą muziką. Išskirtinis LRT OPUS turinys, kurio galbūt nenugirdote transliacijos valandą, bet galite rasti čia.

Kiti laidos epizodai

Pokalbiai per LRT OPUS

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.