Pakeliui su klasika. Kandidato į kultūros ministrus S. Kairio ambicijos. „Tarpo žmogus“ Julijonas Urbonas

Pakeliui su klasika

2020.11.18 16:05

Pakeliui su klasika. Kandidato į kultūros ministrus S. Kairio ambicijos. „Tarpo žmogus“ Julijonas Urbonas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pretendentu į kultūros ministrus įvardintas Liberalų sąjūdžio atstovas, buvęs Kauno vicemeras Simonas Kairys. Kokių politinių ambicijų kultūros politikos srityje turi šis kandidatas?

Kaip Simono Kairio kandidatūrą vertina, kokių jam lūkesčių turi kultūros bendruomenė? Pokalbis su menotyrininke, kultūros politikos tyrinėtoja Skaidra Trilupaityte, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ vadove Virginija Vitkiene ir Kauno menininkų namų direktore Rūta Stepanovaite.

Rubrikoje „Skambančios vietos“ – pasakojimas apie kūrybinę laboratorija „MMLAB Erdvė“, kurioje susijungia menas ir mokslas.

Pokalbis „Be kaukių“ su menininku, tyrėju, Lietuvos kosmoso asociacijos įkūrėju Julijonu Urbonu. Ar atsarginė Lietuva galėtų būti kosmose? Koks yra neišnaudotas kosmoso potencialas meno srityje? Kokios Julijono Urbono „žemiškos“ veiklos?

Ved. Marius Eidukonis ir Indrė Kaminckaitė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.