Kūrybos kontekstai. Tapytojas Aloyzas Stasiulevičius: 70 metų Vilniuje ir su Vilniumi

Kūrybos kontekstai

2020.11.18 10:05

Kūrybos kontekstai. Tapytojas Aloyzas Stasiulevičius: 70 metų Vilniuje ir su Vilniumi

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Vilnius man iki šiol nenusibodo. Aš imuosi kitų temų, ir su muzika, su literatūra susijusių, bet esmė lieka vis dėlto Vilnius. Jis man yra tas šaltinis, iš kurio aš kasdien geriu“, – prisipažįsta mūsų dailės klasikas tapytojas Aloyzas Stasiulevičius.

Apie paveldėtą tapybos muzikalumą, dailininko, scenografo Liudo Truikio įtaką jo kūrybai ir asmenybei; apie tai, nuo ko priklauso didysis menas, apie pokario Vilnių ir Vilnių drobėse; apie menininko poveikį pasaulio harmonijai ar destrukcijai pokalbis su tapytoju Aloyzu Stasiulevičiumi.

Ved. Laima Ragėnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tarp idėjos ir rezultato yra procesas. Apie procesus, kurie vyksta su mumis ir greta mūsų. „Kūrybos kontekstai“, kaip kūrybinė laisvė. Ši laida yra skiriama ne tik kūrėjams, bet ir potencialiems bet kokio amžiaus kūrybos vartotojams. Svarbu, kaip vyksta kūrybiniai, edukaciniai, švietimo procesai, kaip auginami ir pritraukiami platesni žmonių sluoksniai, kokios netikėtos žmonių istorijos gali pastūmėti pačius įsitraukti į kūrybinius ieškojimus, bendruomenių telkimo(-si) projektus. Laida transliuojama trečiadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Kūrybos kontekstai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.