Labas rytas, Lietuva I d. Psichiatro patarimai, kaip nepaskęsti antroje koronaviruso bangoje

Ne paslaptis, kad karantino metu mažiau judame. Kineziterapeutė Daiva Janarauskienė siūlo ištaisyti šią situaciją paprastais, bet efektyviais pratimais su lazda.

Metas keliauti į virtuvę! „Gardžiame ryte“ – maisto tinklaraštininkės Natalijos Kurganovės pagaminta jogurtinė duona su migdolų miltais.

Naujausių knygų apžvalga su vaikų literatūros apžvalgininke Inga Mitunevičiūte.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – tradicinis siužetas iš užsienio. Šįkart – apie Kazachstane pailsėti nusprendusius flamingus.

Kaip nepaskęsti antroje koronaviruso bangoje? Į šį klausimą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ atsako gydytojas psichiatras Liudvikas Lazauskas.

Walto Disnėjaus pasaulio ir kompanijos simboliu tapęs peliukas Mikis sukurtas 1928-aisiais. Jis debiutavo pirmajame animaciniame filme su įgarsintu personažu „Vilis iš garų laivo“.

Du brazilai sukonstravo vienaračius ir prie jų pritvirtino Hario Poterio istoriją primenančias šluotas, kurios gali pasiekti net 60 km/h greitį. Iš pirmo žvilgsnio – vaizdelis tikrai priverčia aiktelėti, mat gali pasirodyti, jog vaikinai tikrai skrieja gatvėmis, o ne važiuoja vienaračiu.

Socialinių tinklų apžvalga su Evelina Stankūnaite. Šįkart internautų akiratyje – Sauliaus Skvernelio pasisakymai, Lenkijos prezidento vizitas Lietuvoje ir žemėlapis, kuriame užfiksuoti neva NSO pasirodymai Jungtinėse Valstijose.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau