Radijo byla. Kas žinotina darbuotojams ir darbdaviams apie saviizoliaciją?

Radijo byla

2020.11.17 14:05

Radijo byla. Kas žinotina darbuotojams ir darbdaviams apie saviizoliaciją?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dėl antrojo karantino metu įvestų apribojimų daugiau perkame nuotoliniu būdu. Vartotojų teisių gynėjai pastebi, kad grąžindami internetu įsigytas prekes neretai painiojame dvi skirtingas teises – teisę grąžinti kokybišką prekę per 14a dienų bei teisę kreiptis dėl nekokybiškos prekės trūkumų. Kokios mūsų teisės, jeigu prekę, nesvarbu kokybiška ji, ar ne, tenka grąžinti?

Saviizoliacijoje šiuo metu yra beveik šimtas tūkstančių žmonių. Kaip darbadaviui sužinoti apie saviizoliacijoje esančius darbuotojus ir sklandžiai organizuoti darbą bei kokia atsakomybė, jeigu būdamas saviizoliacijoje pasirodai darbe?

Laidoje dalyvauja: teisininkė Aurelija Daubaraitė, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Nuotolinės prekybos skyriaus vedėja Aida Gasiūnaitė-Stavginskienė bei Vartojimo prekių skyriaus vedėja Rasa Pupienienė.

Ved. Artūras Matusas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.