Ryto allegro. Startavo šiuolaikinės dramaturgijos festivalis „Versmė“

Ryto allegro

2020.11.17 07:05

Ryto allegro. Startavo šiuolaikinės dramaturgijos festivalis „Versmė“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Spaudos kultūros puslapių apžvalga.

Kompozitorius Matas Drukteinis kultūros komentare apibendrina, ko kultūros atstovai tikisi iš naujos Kultūros ministerijos politinės komandos.

Klaipėdos galerija „si:said“ pradeda naują meno festivalį „Paviljonas“. Šįkart tik virtualiai. Penkios personalinės parodos ir edukacinės ekskursijos dėl karantino bus pasiekiamos tik internetinėje svetainėje. Česlovo Burbos pokalbis su meno galerijos Si:Said vadove Skaiste Marčiene.

Vytautas Puidokas Jeruzalės žydų filmų festivalyje pristatė trumpametražį filmą „Beieškant Vilniaus Gaono“. Austėjos Kuskienės pasakojimas.

Daugiau nei dešimties metų istoriją turintis šiuolaikinės dramaturgijos festivalis „Versmė“ vyko įvairiausiose erdvėse, keitė formatus ir temas. Šiemet festivalio erdvė bus internetas, o forma – skaitmeniniai sprendimai. Kokia bus virtuali „Versmės“ programa? Kokios šalies dramaturgiją pasirinkta pristatyti šiais metais? Pokalbis su festivalio koordinatore Rasa Kregždaite.

Vos prieš kelias dienas išrinkta konkurso „Jaunojo tapytojo prizas 2020“ nugalėtoja. Kaip atrodė šių metų konkursas bei kokias tapybos kryptis galima numatyti žvelgiant į „Jaunojo tapytojo prizo 2020“ kontekstą, pokalbis su konkurso organizatoriumi, vertinimo komisijos nariu tapytoju Vilmantu Marcinkevičiumi.

Ką šią savaitę LRT Klasikos koncertų salėse girdės klausytojai?

Ved. Ugnė Kačkauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.