Nenušaunami siužetai. Psichologiniai detektyvai

Nenušaunami siužetai

2020.11.16 18:12

Nenušaunami siužetai. Psichologiniai detektyvai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Laidos vedėjai kalba apie detektyvus, kuriuose svarbų ar net pagrindinį vaidmenį vaidina psichiatrai, psichoanalitikai ir, be abejo, psichopatai. Laidoje diskutuojama (nagrinėjant naujus ir senesnius detektyvinius romanus) apie tai, ar psichologiniai detektyvai, nusikaltimo motyvus perkeldami į asmenybines patirtis ir traumas, nepažeidžia žanro kanono bei aptariama, kaip psichoanalitinis tyrimas pats savaime – meistrų rankose, žinoma – tampa detektyviniu siužetu.

Laidoje aptariamos ir rekomeduojamos knygos: Alex Michaelides „Tylioji pacientė“; Johno Katzenbacho „Analitikas“; Jedo Rubenfeldo serija apie daktaro Freudo nuotykius Amerikoje; Frank Tallis knygos apie Vienos psichoanalitiką Liebermanną, Freudo amžininką; Jonathano Kellermano romanai apie Alexą Delaware, Los Angeleso policiją konsultuojantį vaikų psichologą.

Ved. Rasa Drazdauskienė ir Ernestas Parulskis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje du patyrę detektyvų skaitytojai aptaria detektyvinių romanų būsenas pasaulyje ir Lietuvoje, pakeliui užkabindami ir naujienas iš kinematografinių detektyvų pasaulio. Laida transliuojama pirmadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Nenušaunami siužetai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.