Pakeliui su klasika. Aktorius Lukas Malinauskas ir jo kūrybiniai akiračiai

Pakeliui su klasika

2020.11.16 16:05

Pakeliui su klasika. Aktorius Lukas Malinauskas ir jo kūrybiniai akiračiai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Svingo muziką atliekanti grupė „The Schwings Band“ muša rekordus – dar visai neseniai pristatę savo albumą „The Good Thing“, jie ką tik išleido ir dar vieną, „Plazi“. Apie neįtikėtiną produktyvumą ir tai, ko tikėtis toliau, pasakoja grupės lyderis, multiinstrumentininkas Remigijus Rančys.

Pastarosios savaitės ypatingai sėkmingos buvo Lietuvos šiuolaikinio meno scenai. Vienas šios sėkmės dėmenų – tarptautinis įvertinimas garso menininko Arturo Bumšteino barokinio teatro triukšmų mašinų performansui „Navigacijos“ (iš „Blogų orų“ serijos). Performansas buvo paskelbtas vienu iš dviejų „Carapelli for Art“ fondo organizuojamo konkurso Atvirosios kategorijos nugalėtojų. Apie įvertinimą ir po jo sekusius netikėtumus, dėl kurių vos neteko prizo atsisakyti, pasakoja pats A. Bumšteinas ir „Operomanijos“ prodiuserė Ana Ablamonova.

Karjeros ir asmeninio tobulėjimo ekspertas Mindaugas Vidugiris – tylos žygių organizatorius. Tylos žygiai, pasak jo, leidžia žmonėms ne tik pailsėti, bet ir iš naujo perdėlioti mintis apie gyvenimą.

Šių metų „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimai paskatino pasidomėti naująja teatro karta – apdovanota nemažai jaunosios kartos teatro kūrėjų. Rubrikoje „Be kaukių“ svečiuojasi už geriausią pagrindinį vyro vaidmenį apdovanotas aktorius ir muzikantas Lukas Malinauskas. Pokalbis – apie Feliksą, atnešusį jam aukščiausią šalies teatro apdovanojimą, apie „dievukus“, nuvedusius į teatrą, ir kitus kūrybiškos asmenybės niuansus.

Ved. Marius Eidukonis ir Rasa Murauskaitė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.