Ryto garsai. Viktorija Čmilytė Nielsen – apie pirmuosius darbus ir naują gyvenimo etapą

Ryto garsai

2020.11.16 06:30

Ryto garsai. Viktorija Čmilytė Nielsen – apie pirmuosius darbus ir naują gyvenimo etapą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujasis Seimas pradėjo darbą, o valdančioji koalicija toliau formuoja Vyriausybę. Pokalbis su naująja Seimo Pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Minima Tarptautinė tolerancijos diena. Tyrimai rodo, kad Lietuvos gyventojai ir toliau netoleruoja romų, pabėgėlių, žmonių su psichine negalia ir homoseksualų.

Naujų susirgimo koronavirusu atvejų smarkiai nemažėja, o gydymo įstaigos ir toliau įspėja, kad artimiausiu metu jau gali tekti rinktis, kuriuos pacientus jungti prie dirbtinių plaučių ventiliacijos aparatų. Pokalbis su vyriausiąja epidemiologe Loreta Ašokliene.

„Verslo laike“ apie pandemijos iššūkius ir valdžios sprendimus – parduotuvių tinklo „Topo centras“ savininkas Aurelijus Rusteika.

Alytaus mieste – politinė krizė, nes iširo valdančioji koalicija. Vienas populiariausių merų Lietuvoje Nerijus Cesiulis taryboje nebeturi paramos, o oponentai keršija miesto vadovui, bandydami išformuoti jo politinę komandą. Ką ketina daryti meras?

Nusipirkus naujus namus, dar ne vienerius metus gali tekti praleisti teismuose. Pavilnio gyventojų istorija – Astos Martišiūtės reportaže.

Lietuvos banko patarimai – ką daryti, jei dėl pandemijos arba kitų priežasčių nebegalėtumėte sumokėti kredito įmokų.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.