Laikas kultūrai. Architektų grupė „After Party“ – tarptautinio konkurso Suomijoje nugalėtojai

Laikas kultūrai

2020.11.15 10:05

Laikas kultūrai. Architektų grupė „After Party“ – tarptautinio konkurso Suomijoje nugalėtojai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kokia buvo ši savaitė kultūros gyvenime?

“Architektūra turi remtis tvarumo, sąmoningo dizaino ir socialinio atsakingumo principais”,- sako architektė Gabrielė Ubarevičiūtė, kartu su Giedriumi Mamavičiumi ir trimis Suomijos architektais laimėjusi architektūros idėjų konkursą Turku mieste. Uosto teritorijoje šalia viduramžių pilies grupė architektų sukūrė ambicingą projektą, kurio tikslas – išsaugoti ryšį su istorija, aplinka ir sukurti tvarų, žalią, patrauklų rajoną. Pokalbis su architekte Gabriele Ubarevičiūte.

Ką mes žinome apie Kolumbiją? Ar teko girdėti, kad egzistuoja net literatūros kryptis, kur pasakojama apie narkotikų prekybą ir gaujų karus? Poetė, vertėja Dovilė Kuzminskaitė kalbina vieną garsiausių Kolumbijos rašytojų Piedad Bonnett.

Ved. Jolanta Kryževičienė

logo

Paskutinę savaitės dieną atsigręžiame į besibaigiančią savaitę, akcentuodami ne įvykių kroniką, o ieškodami gilesnio požiūrio, kalbėdami apie įvykius ir naujus reiškinius, atskleisdami asmenybes, kurioms prabėgusi savaitė yra svarbi. Kalbame tiek apie meno įvykius (ir ne tik didžiuosiuose miestuose), tiek apie platesnes kultūros temas. Laida transliuojama sekmadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Laikas kultūrai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.