Ryto garsai. Minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti

Ryto garsai

2020.11.15 07:05

Ryto garsai. Minima Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Beveik kiekvieną dieną keliuose įvyksta eismo įvykiai, tačiau dažniau visuomenė susimąsto, kai žūsta žmonės. Lapkričio 15-oji, diena skiriama atminti žuvusiems ir nukentėjusiems pasaulio keliuose, palaikyti jų artimuosius, šeimas, draugus ir bendruomenes.

Mažiau nei po poros mėnesių minėsime Sausio 13- osios, - Laisvės gynėjų dienos trisdešimtmetį. Šiai sukakčiai paminėti Lietuvos radijas rengia ir transliuoja ciklą pokalbių.

Kaimuose kuriasi vis daugiau jaunų ūkininkų, kurie derina ūkininkavimą su kitomis veiklomis. Ateityje kaime smulkiesiems išgyventi tik taip ir bus galima.

Kiekvienas žinome, kad būtina stiprinti imunitetą, net ir nuo COVID-19, apsaugo ne tik asmens higiena ar apsaugos priemonės, bet ir mūsų imunitetas. Kas stiprina imunitetą ?

Ved.Alvyda Bajarūnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.