Pakeliui su klasika. Albinas Kučinskas: muzika apjungia visus.

Pakeliui su klasika

2020.11.13 16:05

Pakeliui su klasika. Albinas Kučinskas: muzika apjungia visus.

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Telefono, planšetės ar kompiuterio ekranas gali būti puiki galerija ar koncertų salė, kai sąlygos tik tokios - Kirtimų kultūros centras pristato skaitmeninės rezidencijos „ON/OFF LINE“ kolaboracinius meno projektus. Tai reiškia, kad centro internetinėje svetainėje bei socialinėse medijose susitiks 13a skirtingų sričių kūrėjų. Apie sumanymą – centro kultūrinės veiklos koordinatorė Raimonda Tamulevičiūtė

Nacionalinėje filharmonijoje šeštadienį koncertas, skirtas Anatolijaus Šenderovo atminimui. Jį nuo 19val. transliuos LRT KLASIKA. Apie kūrybinį bendradarbiavimą su a.a. maestro – pianistė Indrė Baikštytė ir perkusininkas Pavelas Giunteris.

Kaip pasirinkti tinkamą klavišinį instrumentą? Apie tai su pianinų ir fortepijonų derintoju Audriumi Blažiūnu kalbasi Ignas Gudelevičius.

„Muzika mums padėjo atrasti ir sutikti vieniems kitus“ – sako VU pučiamųjų orkestro „Oktava“ meno vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas ir džiaugiasi, kad nepaisant sudėtingo laikotarpio išleido jau antrąjį ansamblio albumą „Muzika, kuri jungia“. Jau dvidešimt metų būsimus fizikus, istorikus ar medikus užkrečiantis muzika Albinas Kučinskas rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Marius Eidukonis ir Gabija Narušytė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.