10–12. Kodėl žmonės tiki prietarais?

10–12

2020.11.13 10:05

10–12. Kodėl žmonės tiki prietarais?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ši diena – lapkričio 13-oji ir dar penktadienis. Dalis gyventojų mano, kad tokią dieną juos gali ištikti nelaimės. Kodėl žmonės tiki prietarais? Aiškina etnologė Gražina Kadžytė ir psichologė-psichoterapeutė Agnė Matulaitė.

Negalios organizacijų forumo administracijos direktorė Henrika Varnienė – moteris, jau daug metų ginanti žmonių su negalia teises. Ji pati augina dukrą su negalia ir eina kryžiaus kelius, kad gautų reikiamą valstybės pagalbą, jog pati galėtų išlaikyti savo darbo vietą. Kiek valstybė padeda šeimoms, auginančioms vaikus ar besirūpinančioms artimaisiais su negalia?

Lietuvai išgyvenant karantiną ir užsidarius sporto klubams, vis daugiau žmonių ieško būdų, kaip sportuoti namuose. Nuotolinės treniruotės tampa vis populiaresnės. Ar galima normaliai sportuoti namuose ir kaip sveikai maitintis per karantiną? Pašnekovas – treneris Emilis Misiūnas.

Ved. Edvardas Kubilius

logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.