Pakeliui su klasika. Koks požiūris į žmogų atsiskleidžia karantino metu? Žmogaus teisių centro vadovė Birutė Sabatauskaitė

Pakeliui su klasika

2020.11.11 16:05

Pakeliui su klasika. Koks požiūris į žmogų atsiskleidžia karantino metu? Žmogaus teisių centro vadovė Birutė Sabatauskaitė

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Aktoriaus ir dramaturgo Justo Tertelio bei kompozitorės Ritos Mačiliūnaitės-Dočkuvienės Lietuvos jūrų muziejuje surengta meninė instaliacija ekologijos tema įgavo knygos vaikams pavidalą. Apie neretai suaugusiųjų ignoruojamos klimato kaitos problemos pristatymą vaikams, pasitelkiant meną, pokalbis su knygos „Vandens gyvenimo linija“ autoriais.

Kauno projektas „Nuo barakų iki parako” pristato lobių žaidimą. Po Šančių barakus vaikštinėja ir frazės „Ir Kaune gyventi galima” kilmę aiškina Kotryna Lingienė.

Lietuvos stalo žaidimų kūrėjai vėl sulaukė tarptautinio pripažinimo. Kas svarbu kuriant stalo žaidimus, kalbame su jų kūrėju Gediminu Akelaičiu.

Rubrikoje „Be kaukių“ – Lietuvos žmogaus teisių centro vadovė Birutė Sabatauskaitė. Ar kova už žmogaus teises – tai kova už žmogiškumą? Ką iš tiesų veikia žmogaus teisių aktyvistai? Koks požiūris į žmogų atsiskleidžia karantino metu?

Ved. Marius Eidukonis ir Indrė Kaminckaitė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.