Undinės ir drakonai. Jurga Šeduikytė: apie kūrybą su džiaugsmu

Undinės ir drakonai

2020.11.12 11:00

Undinės ir drakonai. Jurga Šeduikytė: apie kūrybą su džiaugsmu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Tinklalaidėje „Undinės ir drakonai“ kompozitorė, dainų atlikėja, aktorė ir rašytoja Jurga Šeduikytė dosniai pasidalino savo kūrybos proceso užkulisiais. Taigi, kalbamės ne tik apie naujausius Jurgos darbus – netrukus pasirodysiančius – vinilinę LP plokštelę „Aukso pieva“, knygą „Lipt stogais ir žiūrėt žemyn“ bet ir apskritai apie optimistišką požiūrį į gyvenimą bei kūrybą.

Todėl tinklalaidėje sužinosite, kaip uždėti vertikalų brūkšniuką ant minuso ir pasidaryti pliusą, kaip išsibūti pesimizmui, kad jis nesikauptų viduje drumzlėse. Svarstome apie atsivėrusią kūrybinę tuštumą pabaigus darbus bei kaip surandama motyvacija judėti tolyn, net kai visi gyvenimo vagonai, atrodytų, nurieda nuo bėgių.

Pokalbį apie šias bei daugybę kitų įdomių temų išgirsite kartu su įrašo pabaigoje laukiančiais Jurgos patarimais, skirtais kūrybai.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.