Pakeliui su klasika. Rimantas Ribačiauskas: mes tyrinėjame po Vilniumi palaidotą istorinę atmintį

Pakeliui su klasika

2020.11.10 16:05

Pakeliui su klasika. Rimantas Ribačiauskas: mes tyrinėjame po Vilniumi palaidotą istorinę atmintį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Meno istorijos mokykla siūlo karantiną leisti namuose, bet turiningai ir siūlo įsijungti virtualias paskaitas apie meną. Plačiau apie tai pasakoja projekto iniciatorė Simona Mekselienė.

Apie muziką kine pasakoja Ieva Buinevičiūtė.

Rubrikoje “Ping pong” prisimename kompozitorių Anatolijų Šenderovą.

Neseniai vykusioje “Auksinių scenos kryžių” šventėje už dramaturgiją buvo apdovanotas dokumentinio teatro projektų autorius Rimantas Ribačiauskas. Trūkinėjanti Holokausto tragedijos atmintis atsiveria dramaturgo Rimanto Ribačiausko, režisieriaus Manto Jančiausko ir kompozitorių Jūros Elenos Šedytės bei Andriaus Šiurio naujausiame kūrybiniame projekte - garso patirtyje „Glaistas“. Unikalus meninis formatas - garsinis pasivaikščiojimas buvusio Vilniaus geto teritorijoje, pasakoja autentiškas Šoa išgyvenusių ir į Izraelį persikėlusių žmonių istorijas. Apie dokumentinį teatrą, apie naujausią pastatymą – pokalbis su Rimantu Ribačiausku.

Ved. Gabija Narušytė ir Jolanta Kryževičienė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.