10–12. Moterys nori didesnio vyrų įsitraukimo auginant vaikus. Ką atsako vyrai?

10–12

2020.11.10 10:05

10–12. Moterys nori didesnio vyrų įsitraukimo auginant vaikus. Ką atsako vyrai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Tinklalaidės „Amerika renkasi“ fragmentas. Viktoras Nakas, Vašingtone gyvenantis Amerikos lietuvis, sako, po prezidento rinkimų kelias į Amerikos vienybę nebus lygus ir tiesus. Kalbina Lukas Kivita.

Naujas tyrimas rodo, kad du trečdaliai moterų ir apie pusė vyrų mano, jog tėtis mažu vaiku gali pasirūpinti taip pat gerai, kaip ir mama. O kiek vyrų iš tikrųjų eina tėvystės atostogų? Ar keičiasi visuomenės požiūris į vyro ir moters vaidmenis šeimoje? Naują tyrimą pristato Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos atstovas Donatas Paulauskas. Apie savo patirtį – du tėvystės atostogų ėję tėčiai Mindaugas Žiupsnis ir Armas Rudaitis.

Kaip mokiniams susitikti juos dominančių profesijų atstovus? Pasiūlymą turi Vilniaus universiteto studentai, kurie ėmėsi iniciatyvos „Prokalbiai“. Viena iš iniciatyvos sumanytojų Džiuginta Gabrielė Bacvinkienė ir komunikacijos bei karjeros konsultantė Janina Sabaitė – Melnikovienė.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.