Ryto allegro. Šokio ir architektūros sintezė projekte „Šokis plius miestas“

Ryto allegro

2020.11.10 07:05

Ryto allegro. Šokio ir architektūros sintezė projekte „Šokis plius miestas“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujausių kultūros publikacijų apžvalga.

Filosofas Aldis Gedutis komentare aptaria, kaip prižiūrint kapus atsiskleidžia bendrapiliečių nepasitikėjimas vieni kitais.

5-12 klasių mokiniai, taip pat mokiniai profesinio mokymo įstaigose, studentai aukštosiose mokyklose tris savaites mokysis nuotoliniu arba mišriu būdu. Kaip Lietuvos švietimo atstovams sekasi tęsti ugdymą nuotoliniu būdu? Domisi Irtautė Gutauskaitė.

Alytaus teatras kviečia virtualiai stebėti Tarptautinio profesionalių tetaro festivalio COM•MEDIA programą. Pokalbis su festivalio vadove Inesa Pilvelyte apie besikeičiantį festivalio veidą bei komedijos žanrą Lietuvos teatre.

LRT TELEVIZIJOS ir LRT PLIUS kanaluose žiūrovai matys trumpus programinius intarpus-vaizdo klipus, kuriuose vienas kitą atskleidžia architektūra ir šiuolaikinis šokis. Tai – jau antrasis LRT PLIUS inicijuojamo projekto „Šokis plius miestas“ ciklas. Kaip šokis papildo architektūrą, o ši įkvepia šokio kūrėjus?

„Auksiniu scenos kryžiu" už geriausią režisūrą įvertinta režisierė Yana Ross už spektaklį „Vienos miško pasakos“. Laureatę kalbina Jolanta Kryževičienė.

VHS kasečių kultūra Lietuvoje beveik netyrinėta, o ir oficialios informacijos apie ją itin mažai. Kino tyrėjas Karolis Žukas kviečia pasidalyti savo prisiminimais bei turima medžiaga ir prisidėti prie VHS kasečių kultūros tyrimo.

LRT Klasikos vyresnioji muzikos redaktorė Rasa Murauskaitė apžvelgs „Klasikos koncertų sales“.

Ved. Austėja Kuskienė

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.