Pakeliui su klasika. Susitikimas su medijų meno kūrėju Deimantu Narkevičiumi

Pakeliui su klasika

2020.11.09 16:05

Pakeliui su klasika. Susitikimas su medijų meno kūrėju Deimantu Narkevičiumi

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pokalbis su festivalio „Vilniaus lapai“ iniciatore ir organizatore, Lietuvos nacionalinio muziejaus direktore, dr. Rūta Kačkute apie lapkričio 13–15 d. vyksiantį literatūros festivalį.

Vanessa Springora knygoje „Abipusiu sutikimu“ aprašo savo ankstyvosios paauglystės metus, kai buvo patekusi į pedofilija kaltinamo garsaus Prancūzijos rašytojo Gabrieliaus Matzneffo įtaką. Juta Liutkevičiūtė apie knygą kalbasi su jos vertėja Greta Štikelyte ir profesoriumi, vertėju Vytautu Bikulčiumi.

Laidoje – antroji pokalbio su airių kompozitore, vokaliste, menininke Jennifer Walshe. Jame toliau tęsiama diskusija apie balsą, įdomiausius balsus, taip pat pristatomas unikalus menininkės 12-os alter ego projektas „Grúpat“, galiausiai aptariant, kokia pačios Jennifer Walshe gyvenimo filosofija.

Rubrikoje „Be kaukių“ – pokalbis su medijų meno kūrėju Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Deimantu Narkevičiumi apie garso reikšmę jo kūriniuose, apie šiandieninius iššūkius kūrėjams ir tai, ką kūrėjas mano apie kūrinių išliekamąją reikšmę.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gerūta Griniūtė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.