Pakeliui su klasika. Rafailas Karpis: reikia tik džiaugtis, kai visko daug

Pakeliui su klasika

2020.11.06 16:05

Pakeliui su klasika. Rafailas Karpis: reikia tik džiaugtis, kai visko daug

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Išdalinti svarbiausi ir garbingiausi scenos meno apdovanojimai Lietuvoje „Auksiniai scenos kryžiai“. Iškilminga apdovanojimų ceremonija Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įgavo ir naują prasmę, atliepiančią šį sudėtingą laiką. Įspūdžiai iš šventės.

Radvilų rūmų muziejuje įsikūrė septynios Asirijos dievybės, kurios atėjo dar prieš tvaną padėti žmonėms. Pasakojimas apie unikalią, vieną dieną veikiančią parodą „Nematomo priešo būti neturėtų“.

JAV prezidento rinkimai dar be aiškių rezultatų. Pasidomėsime, kaip vykstančius procesus vertina ir prognozuoja Amerikos menininkai.

Geriausiu operos solistu „Auksinių scenos kryžių“ įteikimo ceremonijoje pripažintas Rafailas Karpis. Daugybę įvairiausių vaidmenų kuriantis tenoras sako, kad vos spėja derinti repeticijas ir spektaklius, ieškant laiko ir šeimai, bet reikia tik džiaugtis, kai visko daug. Rafailas Karpis – rubrikoje „Be kaukių“

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Gabija Narušytė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.