10-12. Kaip užtikrinama vaikų gerovė ir kur valstybė dar turėtų pasistiebti?

10–12

2020.11.06 10:05

10-12. Kaip užtikrinama vaikų gerovė ir kur valstybė dar turėtų pasistiebti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Trakai: sostinė ar periferija? Tokį klausimą narplioja istorikai, paveldosaugininkai ir vietos valdžios atstovai. Pašnekovai – Trakų rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Kvedaravičius ir istorikas, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto profesorius Alfredas Bumblauskas.

„LRT ieško sprendimų“ komanda aiškinasi, kaip užtikrinti vaikų gerovę. Apibendrinančioji diskusija. Joje dalyvauja Jonavos rajono Socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Demidenko, Radviliškio parapijos bendruomenės socialinių paslaugų centro socialinis darbuotojas darbui su šeimomis Tomas Danyla, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ir Seimo narė Dovilė Šakalienė.

Prekybininkai sako, kad periodinės kultūrinės žiniasklaidos poreikis auga. Kaip laikosi demokratinei visuomenei gyvybiškai svarbūs kultūros leidiniai? Apie tai – prekybos tinklo „Iki“ Komunikacijos vadovė Vaida Budrienė, Kultūros periodinių leidinių asociacijos vadovė, savaitraščio „7 meno dienos“ vyriausioji redaktorė Monika Krikštopaitytė ir savaitraščio „Literatūra ir menas“ vyriausiasis redaktorius Gytis Norvilas.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.