Pakeliui su klasika. In memoriam Faustas Latėnas

Pakeliui su klasika

2020.11.05 16:05

Pakeliui su klasika. In memoriam Faustas Latėnas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Netekome kompozitoriaus Fausto Latėno. „Pakeliui su klasika“ laida, skirta šiam muzikos, teatro, kino bendruomenės nariui atminti.

Prisiminimais ir mintimis apie kompozitorių dalinsis teatrologė, knygos „Muzika kaip teatras. Kompozitorius Faustas Latėnas“ viena iš autorių Daiva Šabasevičienė, pirmasis F. Latėno kompozicijos mokytojas Giedrius Kuprevičius, režisierius, ilgametis F. Latėno kūrybinis bendražygis, režisierius Rimas Tuminas, Lietuvos kompozitorių sąjungos pirmininkas Mykolas Natalevičius, kolegos kompozitoriai, bičiuliai Gintaras Samsonas ir Algirdas Martinaitis.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Rasa Murauskaitė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.