Garso ekspedicija. Laiką stabdanti Justinos Repečkaitės muzika

Garso ekspedicija

2020.11.05 10:05

Garso ekspedicija. Laiką stabdanti Justinos Repečkaitės muzika

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Trečiasis „Garso ekspedicijos“ maršrutas veda hipnotizuojančiais ir laiką stabdančiais Justinos Repečkaitės kūrybos labirintais. Į Vilnių iš Paryžiaus trumpam atvykusi kūrėja čia išgirdo savo naujo kūrinio „Vellum“ premjerą, vykusią Tarptautiniame aktualiosios muzikos festivalyje „Gaida“.

Laidoje kalbėjomės apie įkvėpimą, kylantį iš pačios muzikos, instrumentų prigimties, viduramžių epochos įtakas, naujo grožio paieškas, iracionalųjį kūrybos aspektą ir gražiausią palyginimą, kurį Justina yra girdėjusi apie savo muziką.

Pokalbį su kompozitore Justina Repečkaite lydi jos kūrinių „Transduced“, „Encierro“, „La Cité des dames“, „Toro“ ir „Incantare“ ištraukos.

Ved. Rasa Murauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinė laida, skirta lietuviškai šiuolaikinei muzikai. Čia svečiuojasi kūrėjai, formuojantys lietuviškos šiuolaikinės muzikos panoramą, atlikėjai, užsikrėtę šiuolaikinės muzikos virusu ir katalizuojantys lauko dinamiką. Čia atsiveria skirtingos kūrybinės kryptys, egzistuojančios, koegzistuojančios, dingstančios ir vėl atsirandančios. Laidoje iš užribių ištrūksta įdomiausi naujosios muzikos kūrėjai, atlikėjai ir procesai, pasigirsta skambesiai, kuriuos ne iškart lengva suprasti, bet į kuriuos norisi įsiklausyti. Laida transliuojama ketvirtadieniais 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

Garso ekspedicija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.