Gimtoji žemė. Kaimo ramybė ekonomistą paskatino ūkininkauti

Gimtoji žemė

2020.11.05 06:07

Gimtoji žemė. Kaimo ramybė ekonomistą paskatino ūkininkauti

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Miestą į kaimą išmainė ir vietoj ekonomisto šilauogių augintoju tapo Paulius Jūrelė. Jaunas vyras iš Anykščių rajono tikina, kad svarbiausia gyvenime yra ramybė, o jos pasisemia gyvendamas šalia gamtos.

Deltuvos darbščios moterys išbandė augalų terapiją ir viliasi, kad pagerėjus epidemiologinei situacijai pavyks toliau plėtoti įgūdžius. Projektą pristato Ukmergės rajono kultūros centro Deltuvos skyriaus renginių organizatorė Daiva Stimburienė.

Šį rudenį Anykščių rajono, Traupio seniūnijos, Levaniškių bendruomenė „Abipus Nevėžio“ išskaptavo ir papuošė 30 moliūgų. Ir tai tik viena aktyvios bendruomenės iniciatyva. Bendruomenės pirmininkė Nerija Kairienė tikina, kad žmonės labai noriai jungiasi į visas veiklas.

Ved. Rūta Katkevičienė

logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.