Undinės ir drakonai. Jūratė Samulionytė ir dokumentinio kino magija

Undinės ir drakonai

2020.11.05 11:00

Undinės ir drakonai. Jūratė Samulionytė ir dokumentinio kino magija

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Tinklalaidėje „Undinės ir drakonai“ šį kartą vieši dokumentinių filmų „Močiute, Guten Tag!“,„Šanxai Banzai“ ir „Nerutina“ režisierė bei scenarijų autorė Jūratė Samulionytė.

Todėl laidoje kalbamės ne tik kaip iš domėjimosi teatru Jūratė pasuko į kiną, bet ir apskritai apie intuityvius ir racionalius filmo gimimo procesus: kiek laiko užtrunka sukurti pilno metro filmą, pradedant nuo idėjos ir baigiant postprodukcija? Apskritai, kokie kūrybiniai procesai filmo komandą lydi visą tą laiką?

Įdomu sužinoti, kokius realybės reiškinius verta užfiksuoti ir nufilmuoti kino kamera. Taip pat svarbu suvokti, kaip dokumentiniam filmui pasirenkami veikėjai, kai jie yra tikri, o ne išgalvoti, kaip fikcijos atžvilgiu?

Apie visa tai kartu su laidos pabaigoje laukiančiais universaliais Jūratės patarimais kūrybai ir išgirsite šioje laidoje.

Laidą veda dramaturgė Gabrielė Labanauskaitė.

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

logo

„Undinės ir drakonai“ – dramaturgės Gabrielės Labanauskaitės ir skirtingų pašnekovų pasakojimais pagrįsta laida, vienijama mitų, fantazijos, improvizacijos, peripetijų ir paralelinių siužetinių linijų. Visas laidas vienija pokalbiai apie kūrybiškumą, įkvėpimą, vaizduotę, nesvarbu, ar tu filosofė ar santechnikas. Kiekvienos laidos pabaigoje laukia konkretus laidos pašnekovų išbandytas patarimas, lavinantis kūrybišką mąstymą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą ketvirtadienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Undinės ir drakonai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.