Labas rytas, Lietuva. Kokia tikroji Vėlinių prasmė?

Kokios mintys jus užplūsta Vėlinių laikotarpiu? Apie tai kalbamės su kunigu Ričardu Doveika. Anot jo, reikia patirti ne tik ilgesį, bet

Svarbi žinia – „Žalgirio“ klubo žaidėjui Rokui Jokubaičiui nustatytas koronavirusas. Kalbamės su Roku apie tai, kaip jaučiasi ir kokie tolimesni jo planai.

Pirmųjų nuotolinių pamokų išvakarėse tėvai ir moksleiviai gali lengviau atsipūsti – technines problemas, kylančias dėl nuotolinio mokymo, imsasi spręsti Nuotolinio mokymo savanorių pagalbos centras „Padėsim prisijungti“. Moksleiviai ir tėvai pagalbos galės kreiptis nemokamu telefonu 8677 22 22 2. Numeris bus aktyvus šiandien nuo 13 valandos iki 9 vakaro, o rytoj savanoriai pradės dirbti nuo septintos ryto. Vienas akcijos iniciatorių „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ prodiuseris Laurynas Šeškus sako, kad ne visi tėvai ir vaikai išmano informacines technologijas, tad sumanymas gali padėti išvengti patyčių.

Dažniau liksime namuose ir kartais ima kamuoti troškimas dažniau valgyti ir nueiti prie šaldytuvo. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis apie emocinį valgymą su gydytoja dietologe Kristina Jasmontiene.

Po rekonstrukcijos Panevėžio kraštotyros muziejuje sau vietą rado ir urviniai žmonės, ir Lietuvos didikai, ir dinozaurai. Susipažinti su skirtingais laikmečiais galima keliaujant iš vienos muziejaus erdvės į kitą. Kaip atorodo atsinaujinusios ekspozicijos pamatysime reportaže.

Viena pagrindinių taisyklių, kaip stiprinti imunitetą – būti fiziškai aktyviems. Tai patvirtina Irena Gudiškienė, kuri yra šiaurietiško ėjimo trenerė. Su ja kalbamės apie šią sporto šaką.

LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su reklamos ekspertu Arijumi Žaku.

Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau