Ryto garsai. Kaip artimųjų kapų nepaversti šiukšlynu?

Ryto garsai

2020.11.02 07:05

Ryto garsai. Kaip artimųjų kapų nepaversti šiukšlynu?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiomis dienomis lankome, tvarkome artimųjų kapus, deginame žvakutės. Tačiau Vėlinių ritualas yra labai taršus - specialistai pastebi, kad vidutinio dydžio kapinėse atliekų skaičius Vėlinių laikotarpiu, lyginant su kitais mėnesiais, išauga 100 tonų.

Jau rytoj Jungtinės Valstijos rinkis prezidentą. Na o laukiant šio įvykio siūlome susipažinti arba prisiminti, kaip viskas vyksta per Amerikos rinkimus, kokia yra balsavimo sistema ir kas yra „rinkikų kolegija”, kurios apsisprendimas galiausiai ir nulems tai, kas taps 46-uoju Jungtinių Vastijų prezidentu.

Pastarosiomis dienomis Nacionalinis kraujo centras pastebi išaugusį įvairių kraujo grupių poreikį šalies ligoninėse.Daugelis žmonių iki šiol nesiryžta duoti kraujo, nes nerimauja priklausę įvairiausių mitų apie donorystę.

Prasidėjęs šildymo sezonas - galvos skausmas ir bažnyčioms. Jų šildymas iš žmonių aukų besiverčiančioms parapijoms tampa sunkiai pakeliama našta.

Daugėjant koronaviruso atvejų ne tik visuomenėje, bet ir parlamente, Seimo pirmininkas ragina įteisinti nuotolinius Seimo posėdžius.

Praėjo savaitė kai vaikai neina į būrelius arba mėgstama veikla užsiima per nuotolį. Tačiau ne visoms veikloms apribojimai, galioja. Tiems, kas indivuduliai lanko užsiėmimus, jie vyksta įprasta tvarka.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

„Ryto garsai“ lapkričio 2 d. nuo 7.05 iki 9.00 val. per LRT RADIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.