Pasaulio laikas. Baltarusijos streikai – smūgis Lukašenkos įvaizdžiui

Pasaulio laikas

2020.11.01 12:10

Pasaulio laikas. Baltarusijos streikai – smūgis Lukašenkos įvaizdžiui

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Savaitę streikuoja Baltarusijos darbininkai bei studentai. Specialistai teigia, kad pusę valstybės BVP sukuriančių valstybinių įmonių paralyžiavimas gali pasijusti tik po kelių mėnesių. Ir nors ekonominės prognozės gyventojams liūdnos, apžvalgininkai pastebi, kad Baltarusijos streikai - didžiulis smūgis A.Lukašenkos politiniam įvaizdžiui.

Kelios dienos iki JAV rinkimų - žvilgsnis į susiskaldžiusią šalies visuomenę. Apklausos rodo, kad erdvės kompromisams tarp Respublikonų ir Demokratų lieka vis mažiau, nes bemaž kiekviena problema tampa politiškai poliarizuota.

Čilės gyventojai pasiekė savo - protestais išsireikalautame referendume pasisakė už konstitucijos keitimą. Gyventojai teigia, kad diktatoriaus A.Pinočetos laikus menantis įstatymas - pagrindinė priežastis kodėl Čilė išlieka bene didžiausią nelygybę turinčia šalimi pasaulyje.

Ved. Indrė Urbaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Savaitės užsienio įvykių apžvalga per 25 minutes - apie tai, kas svarbu, įdomu ar negirdėta. Pokalbiai su ekspertais, analizė, vertinimai ir žvilgsnis į svarbias, tačiau nepastebėtas temas.

Kiti laidos epizodai

Pasaulio laikas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.